BARİYER SİSTEMLERİ

BARİYER SİSTEMLERİ

Her türlü ihtiyacınıza yönelik farklı seçenekler sizler için sunarken, konusunda uzman bir ekip ile sizlere, kaliteli bir hizmet verilmektedir.Hidrolik ve pnömatik türleri bulunan mantar ve kollu bariyer sistemleri, otomatik geçiş sistemi özelliği ile araçların, non-stop olarak güvenli ve hızlı bir şekilde geçişlerine imkan sağlamaktadır. Ayrıca tüm müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen ölçüde üretilmektedir. Özellikle mantar bariyerlerde istenen çap ve yükseklikte üretim yapılmaktadır

Bariyer sistemleri ile araç trafiğini kolayca kontrol edebilirsiniz.Otopark bariyeri road blocker, plaka okuma sistemleri, bariyerler, tuzaklar ve kapan türleridir. Özellikle AVM’ler, yollar ve sitelerde güvenlik konusunda oldukça başarılıdır.Otomatik bariyerleri içerisinde bulunan gelişmiş kontrol elektronik desteği ile uzaktan kumanda ya da kart okuyucu elektroniği (HGS, KGS, Proximity, Mifare, Manyetik) ya da buton kontrol mekanizması gibi çeşitli türde ki kontrol sistemleri ile uzaktan güvenli ve hızlı bir biçimde kontrol sağlamaktadır.

Bariyer sistemleri : Otopark alanlarında giriş ve çıkışların seri bir şekilde ve güvenli olarak sağlar

BARİYER SİSTEMLERİ

Rize Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Otopark bariyeri road blocker, plaka okuma sistemleri, bariyerler, tuzaklar ve kapan türleridir. Özellikle AVM’ler, yollar ve sitelerde güvenlik konusunda oldukça başarılıdır.

BARİYER SİSTEMLERİ

Rize Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Otomatik bariyer kapanlar, yol tuzakları ve road blockerlar sayesinde ters yönlü girişler, yaya yolları vb. sokak ve alanları güvenli hale getirmektedir.

BARİYER SİSTEMLERİ

Rize Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Bariyer sistemleri otopark alanlarına yapılan giriş ve çıkışlarda plakaların okuma sistemi ile okunmasını sağlayarak, araçların giriş ve çıkışlarının denetim altına almaktadır.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?