HAKKIMIZDA

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik ve uzun ömürlü hizmet anlayışı

ÖZDEMİR OTOMATİK KAPI & KEPENK SİSTEMLERİ

İlk olarak imalat, montaj, satış ve satış sonrası hizmetleri’yle çeşitli firmalar ortaklığıyla 2007 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

2011 yılından itibaren RİZE‘de ikametine başlayıp, kısa zamanda bölgesinde isminden söz ettirmiştir. Firmamızın geçen süre zarfında müşterilerinin birçok projesinde satış ve çözüm ortağı olmuştur.

ÖZDEMİR OTOMATİK KAPI & KEPENK SİSTEMLERİ; sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanında aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Transport

Kapı otomasyonu ve kepenk Konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır

VİZYONUMUZ

Transport

Kapı, kapı otomasyonu ve kepenk sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Transport

Kaliteyi sürekli kılarak ürünlerin zamanında teslimini, en düşük maliyetle en yüksek kaliteye ulaşmayı, müşterilerimizin ve çalışan personelimizin firmamıza duyduğu güvenin devamlılığı.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?