OTOMATİK PANJUR

OTOMATİK PANJUR

Monoblok panjur bina dış yüzeyi ile aynı hizada bir montaj ile yerleştirilen bu ürünün, alüminyum pencere ya da kapılar ile uyumlu bir görünüm sunar. Hazır renk seçenekleri ile birlikte kişisel tercihlere göre renk fırsatı da bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ve binanın yapısına göre farklı ölçülerde üretimleri yapılabilmektedir. Teknik yapı bünyesinde kontrol sistemleri; kordon, tüp motor ve uzaktan kumanda gibi özellikler barındırmaktadır.

Farklı binalarda ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu ürün çeşidi, tüm pencere ve kapı sistemleri ile uyum içerisinde kurulum imkânı verir. Manuel ya da motorlu seçenekleri ile kişinin isteğine bağlı olarak hazır edilmekte ve ayrıca farklı ebatlarda üretim ve montajı yapılmaktadır. Fırınlı elektrostatik bir toz boya seçeneği ile uygulama sağlanır ve hazır renklerinin yanı sıra, değişik renk seçenekleri de yine müşterinin isteğine sunulur.

Ürün fiyatları ile ilgili teklifi ve detaylı analiz için iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

OTOMATİK PANJUR SİST.

Rize Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Farklı binalar için inşaat yapım aşamasında yerleşim sağlanan bu otomatik panjur serisi, kaliteli bir yapı ile üretimden geçerek montajı sağlanmaktadır. Konutlar için en çok tercih edilen çeşitlerden biridir ve montajı polisitren bir sert köpük ile bir bütün haline getirilmiş kısımlara uygulanan bir sistemdir.

OTOMATİK PANJUR SİST.

Rize Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Kordon, tüp motor ve uzaktan kumanda gibi özellikler barındırmaktadır. Daha çok küçük yapıda olan yerler için kullanılan bu sistem, estetik yapısıyla da güzel bir görsel sunmaktadır. Dışarıdaki sesi büyük bir oradan keserken, sunduğu kaliteli ısı yalıtımı sayesinde içerideki ısı dengesinin sağlanmasına olanak tanır.

OTOMATİK PANJUR SİST.

Rize Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Farklı binalarda ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu ürün çeşidi, tüm pencere ve kapı sistemleri ile uyum içerisinde kurulum imkânı verir. Manuel ya da motorlu seçenekleri ile kişinin isteğine bağlı olarak hazır edilmekte ve ayrıca farklı ebatlarda üretim ve montajı yapılmaktadır. uzaktan kumanda, manuel kordon ve tüp motordan oluşur.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?